Mire se erdhet kuzhinen me e madhe e Kosoves online
Tani mė nuk keni nevojė qė t'i merrni, numrat e telefonėne tė restauranteve pėr tė porositur ushqim. Ne i kemi bashkuar restaurantet mė tė mira tė qytetit tuaj nė www.eporosi.com
Picat, hamburgerėt, qebapat, pleskavicat, dynerėt, ėmbėlsirat etj…
Tė gjitha porositė e juaja ne i marrim dhe i dėrgojmė, nė mėnyrė tė shpejtė dhe tė lehtė nė restaurantin, tek i cili e keni bėrė porosinė. Porosia e juaj do tė sjellet nga restauranti, nė shtėpinė tuaj PA PAGESE EKSTRA.(Varėsisht nga largėsia e restaurantit , porosia juaj arrinė mesatarisht pėr 20-40 minuta)
PRIZREN PRISHTINĖ GJILAN